PRINÁŠAME PRE VÁS ZAUJÍMAVÚ NOVINKU!

focus 01 1100x68

BOŘÍME LIMITY V OD/BARVENÍ VLASŮ …s revolučním systémem ECOPLEX focus 02

 

ECOPLEX je profesionální ekologický systém, se kterým budou vlasy maximálně silné, pružné a zdravé IHNED PO JEJICH BARVENÍ ČI ODBARVENÍ. Účinkuje při všech technikách od/barvení, se všemi druhy vlasových barev. Obnoví vnitřní strukturu vlasu zcela jiným způsobem, než jste zvyklí.

 

EFEKT

 

• více pružné, pevné a silné vlasy – dojem hustších vlasů

• zářivější a odolnější kosmetická barva

• snadnější úprava a poddajnost i těžko zvladatelných vlasů

 

 

NEMĚŇTE SVÉ ZVYKY

 

ECOPLEX NEPOŽADUJE zvýšení síly oxidantu, změnu poměru míchání barvy a oxidantu nebo prodloužení doby působení barvicí/odbarvovací směsi.

 

 

AKTIVNÍ LÁTKY 100% NATURAL

 

• MAGNÓLIA focus magnolia • NONI focus noni • ŠPARGĽA focus spargla

 

• LIESKOVÉ ORECHY focus oriesok • MARHUĽOVÉ JADRÁ focus marhula • CITRUSY focus pomarance

 

 

DISULFIDOVÉ MŮSTKY POD LUPOU

focus vlasKeratin ve vlasu je složen z aminokyselin spojených můstky (chemickými vazbami). Tyto vazby se snadno naruší chemickým, tepelným a mechanickým působením – keratin se poškodí a vlas se stává křehký. ECOPLEX POSILUJE STÁVAJÍCÍ A STAVÍ NOVÉ DISULFIDOVÉ MŮSTKY, ČÍMŽ DOCHÁZÍ K OBNOVĚ STRUKTURY VLASOVÉHO VLÁKNA. 

 

 

KRÁSNE VLASY a SALÓN BELIEVE

Bolo potrebné odlíšiť sa! Ponúknuť holistický prístup ku kráse a mať prioritu: byť profesionálny a dôveryhodný.

LUXUSNÝ SALÓN PRE LUXUSNÚ ZNAČKU

Framesi v Salóne Believe

Moderný, elegantný, slnkom zaliaty, situovaný v nadčasovom polyfunkčnom objekte na Bosákovej ulici v Bratislave predstavuje stelesnenie oddychu. Salón Believe ponúka kamerové trichologické postupy, pracuje s najmodernejšími enviro pomôckami, používa pokročilé technológie – ultrazvuk a infračervené svetlo, ktoré zasahujú vlas do hĺbky a prinášajú maximálny pozitívny účinok. Zdravý vlas a čistá vlasová pokožka sú dobrým predpokladom pre dokonalý účes. Trichologické vyšetrenie patrí k základným balíčkom služieb, ktoré v salóne poskytuje priamo jeho majiteľka Ing. Jarmila Bajáková.

Ing. Jarmila Bajáková – majiteľka salóna a konateľka spoločnosti

Inšpiráciou Ing. Jarmily Bajákovej bola dlhodobá prax v odbore, nezvyčajný záujem o zmeny vlasu a práca s ľuďmi.

Ucelená filozofia Framesi – Salón Believe

Skutočná krása vyžaruje zvnútra: telo a duša sú v perfektnej harmónii. Ponúkané ošetrenie vlasov je špecifické pre každú klientku, aby sa mohla tešiť z dlhotrvajúcich pozitívnych účinkov našich prípravkov línie Morphosis.

Morphosis HairSpa Framesi

Je to moderná ošetrujúca línia, ktorej hlavnú zložku tvoria výťažky z prírodných bohatstiev Stredomoria. Medzi produktmi 12 línií Morphosis nájdete pomoc pre všetky bežné poškodenia vlasov a vlasovej pokožky – napríklad mastné či suché vlasy, padanie vlasov, farbené aj jemné vlasy...

Spoločnosť Framesi za viac ako 62 rokov svojej existencie v spolupráci s farmaceutickým laboratóriom v Miláne vyvinula bohatú paletu produktov Morphosis – vlasovej kozmetiky na prírodnej báze. Medzi produktmi 12 línií Morphosis nájdete pomoc pre všetky bežné poškodenia vlasov a vlasovej pokožky – napríklad mastné či suché vlasy, padanie vlasov, farbené aj jemné vlasy... Základom sú výťažky zo známych rastlín: granátovníka, sorrentského citróna, sicílskeho pomaranča, slnečnicového oleja, morských rias, hodvábu a čučoriedok, ktorých účinok spôsobuje prekrvenie pokožky, a tým lepšie vyživuje vlasový folikul, spevňuje vlas a následne celkovo zlepšuje kvalitu vlasov.

Náš cieľ

Cieľ je trúfalý: pritiahnuť náročnú klientelu do salóna, ktorý ponúka výnimočné, originálne služby – komplexnú starostlivosť o vlasy a pokožku, s prísľubom krásneho výsledku. Nasleduje pocit istoty a sebavedomia.